GRAPPLING@SCHOOL

Basisschool
PlaatsMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
Anneessens Funk1000 Brussel15.30 -16.30
Astrid Kleutersschool1000 Brussel15.45 - 16.45
16.45 - 17.45
Beverboom
BSGO Zavelput1082 Sint-Agatha-Berchem13.00 - 13.50
Commenius1080 Koekelberg12.30 -13.30
15.30 -16.30
De Leidstar1020 Laken15.30 - 16.30
De Kriek
1030 Schaarbeek15.30 -16.3015.30 - 16.30

De Puzzel16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
De Droomboom1020 Laken15.30 - 16.30
De Wimpel

1050 Elsene

15.30 -16.30

De Zenne1020 Laken12.15 - 13.00
13.05 - 13.50
GBS Dertien


1070 Anderlecht

12.30 – 13.30
Gc Ten Dam14.00 - 16.00
Gc Ten Weyngaert13.00 - 17.00
Kadeekes


1080 Sint-Jans-Molenbeek15.30 – 16.3015.10 – 16.10

Klavertje Vier


1030 Schaarbeek13.30 -14.30
Knipoog


1080
Sint-Jans-Molenbeek
15.15 -16.15
15.15 -16.15
Koningin Astrid1000 Brussel15.45 - 16.45
Lutgardisschool
1040 Etterbeek

15.30 – 16.45
Nelie Melba1070 Anderlecht15.30 - 16.30
Paloke
1080
Sint-Jans-Molenbeek
12.30 -13.30
Paviljoen
1030 Schaarbeek15.45 -16.4516.30 – 17.30
Pagageno1140 Evere12.20 - 13.3012.20 - 13.3012.20 - 13.30
Regenboog


1080
Sint-Jans-Molenbeek
12.30 -13.30
't regenboogje


1040 Etterbeek
15.30 – 16.45

Scheut1070 Anderlecht14.00 - 16.00
Sint-Albert

1080
Sint-Jans-Molenbeek
12.30 – 13.30
12.30 – 13.30
15.15 - 16.30
Sint-Augustinus15.45 - 16.45
16.45 - 17.45
Sint-Guido

1070 Anderlecht
12.30 – 13.30

Sint-Joost-aan- Zee

1210 Sint-Joost-Ten-Node15.30 -16.30

Sint-Lucas1030 Schaarbeek12.00 -13.0012.00 -13.00
Sint-Pieters College

1090 Jette15.30 -16.30
16.30 - 17.30
Ursulienen1081 Koekelberg15.20 - 16.30
Veeweyde1070 Anderlecht14.00 - 16.00
De Wegwijzer12.45 - 13.30
Windroos

1080
Sint-Jans-Molenbeek
12.30 – 13.30

12.30 – 13.30

Grappling@School op de kaart

Klik op de “pin” voor de naam van de school en het tijdstip van de sessies

sportmonitoren op blote voeten

Lorenzo Cosentino

Sanae Ejjoumani

Teo Popa

Gilan Morsy

Aïcha Zekhnini

Harald De Bondt

Luis Truyen

Dieter Tryuen

Florian Bayili

Timothy Blomme

Karmon Jabateh

Dieter Tryuen